GÜNDEM

GÜNDEM Haberleri

GİRESUNSPOR BEŞİKTAŞ’A ODAKLANDI

23.11.2021 17:48
GİRESUNSPOR BEŞİKTAŞ’A ODAKLANDI

Yeşil Beyazlılar’ın Teknik Direktörü Hakan Keleş, “Beşiktaş maçı zor bir maç. Bizim de galibiyete ihtiyacımız var. İnşallah deplasmandan da istediğimiz bir sonuçla döneriz.” dedi.

 

Spor Toto Süper Lig ekibi GZT Giresunspor’da Teknik Direktör Hakan Keleş, maç maç ilerlediklerini belirterek, Öznur Kablo Yeni Malatyaspor galibiyetinin moral ve motivasyon açısından tam yerinde geldiğini söyledi.

Keleş, yaptığı açıklamada, “Çok sıralamaya takılmıyoruz. Tabii ki altlarda olmak iyi bir şey değil ama biz genelde maç maç bakıyoruz. Biz galibiyet geldiğimizde üst sıralara geleceğimizi biliyoruz. Malatya maçı her maç gibi zor oldu. Ligin iyi takımlarından. Evimizde en son Antalya’ya puan kaybetmiştik. Puan kaybına tahammülümüz yok artık. Haftalardır iyi giden bir oyun vardı, onu sonuca yansıtamıyorduk ama bu maçta istediğimiz sonucu aldık. Bizim için moral motivasyon ve ilerisi için çok iyi oldu.” dedi.

Hücum oyuncularının her birine eşit mesafede davrandığını kaydeden Keleş, “Yeni Malatyaspor maçında Doukara’yı değiştirdik, ben elimden geldiğince 3 tane santraforun hepsine eşit şartlarda şans vermeyi çalışıyorum. Oyun olarak onu gerektiriyordu o yüzden o şekilde yaptım.” diye konuştu.

Ara transfer dönemine de değinen Keleş, “Sezon başı Koita ile ilgilenmiştim fakat problemler oldu. Trabzon bırakmadı ama bu dönemde biliyoruz sakatlık problemi geçiriyor. Diğer alternatifler var. Çok fazla yunusla ilgilenmedim ama verirlerse alırım. Çok fazla kulüp olarak maliyetlerle oyuncu alamıyoruz. Trabzon bize çok destek verdi, tekrar öyle bir destek verirlerse de düşünürüz.” ifadelerini kullandı.

Keleş, son olarak, “Beşiktaş maçı zor bir maç. Bizim de galibiyete ihtiyacımız var. İnşallah deplasmandan da istediğimiz bir sonuçla döneriz.” şeklinde konuştu.

BEŞİKTAŞ – GZT GİRESUNSPOR

KULAĞINA KAR SUYU KAÇAN HAMSİ DE DOLARA AYAK UYDURDU!

MHP'NİN ÖNEMLİ İSİMLERİ PAZAR GÜNÜ GİRESUN'DA

"TÜRKİYE DÜNYA İLE YARIŞIR HALE GELECEK"

FINDIK KABUĞUNDAN "AKTİF KARBON" ÜRETİLECEK

HABER GÜNDEMİ

KULAĞINA KAR SUYU KAÇAN HAMSİ DE DOLARA AYAK UYDURDU!

MHP'NİN ÖNEMLİ İSİMLERİ PAZAR GÜNÜ GİRESUN'DA

"TÜRKİYE DÜNYA İLE YARIŞIR HALE GELECEK"

EĞRİBEL'DE KAR MESAİSİ BAŞLADI!

FINDIK KABUĞUNDAN "AKTİF KARBON" ÜRETİLECEK

ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN?

44 YILLIK MAÇ

ÖĞRETMENLERİNE İYİLİK HEDİYE ETTİLER

“ERKEKLİK KADINA VURMAKLA DEĞİL, KORUMAKLA GÖSTERİLİR”

ISLIK DİLİ İLE GİRESUN'DAN TÜRKİYE'YE MESAJ!