GÜNDEM

GÜNDEM Haberleri

HEMŞEHRİMİZ MURAT YILDIZ'A ASILSIZ İFTİRA

25.05.2022 16:49
HEMŞEHRİMİZ MURAT YILDIZ'A ASILSIZ İFTİRA

Diyarbakır’da Off-Road festivali yapılması HDP’lileri rahatsız etti.

Giresunlu hemşehrimiz Diyarbakır Vali Yardımcı Murat Yıldız’ın fikir ve koordinesiyle gerçekleşen, Giresun Çotanak Off-Road ekibinin de katıldığı Off Road Festivali kapsamında Diyarbakır’da gerçekleşen etkinlikler HDP'lileri rahatsız etti. Terör saldırıları ile ismi sıkça duyulan ve şuan terörden temizlenen Lice İlçesinin kırsal kesiminde, Diyarbakırlı gençlerin ve Giresunluların katılımıyla yapılan kardeşlik kampı HDP'lileri rahatsız ederken, asılsız ve mesnetsiz iftiralarda bulunarak Vali Yardımcısı hemşehrimiz Murat Yıldız'ı hedef haline getirdiler. Etkinlikler kapsamında Diyarbakır’da Off-Road araçları ve Türk bayraklarıyla düzenlenen Kardeşlik Konvoyundan da rahatsız olan HDP’li Milletvekilleri Mithat Sancar, Dersim Dağ, Meral Danış ve birçok milletvekili; festivalde yer almamış olan Topal Osman’ın resminin yer aldığı bir otobüsü Diyarbakır sokaklarında gezdirilmiş gibi servis ederek yalan ifadelerle sosyal medyada aldı oluşturmaya çalıştılar.

Kardeşlik festivalinden rahatsız olan HDP Milletvekilleri aynı yalanlarla TBMM’ye Genel Kuruluna Giresunlu Hemşehrimiz Diyarbakır Vali Yardımcısı Murat Yıldız hakkında soru önergesi verdiler. Terörden temizlenen alanlarda Giresunluların da katıldığı kardeşlik kampı yapılmasından ve şehir kardeşlik konvoyundan rahatsız olduğu için iftiralara ve yalanlara başvuran HDP’li gerek Giresun’dan gerekse Diyarbakırlılardan birçok tepki geldi.

Her iki şehirden de Vali Yardımcısı Giresunlu Murat Yıldız’a destek yağarken Çotanak Off-Roaf grubu da yaptığı açıklama ile HDP’li vekillere tepki gösterdi.

 

 

 

Samsun'da maden ocağı işletme ruhsatı açık artırma ile satışa çıkarıldı

Zamanaşımına uğrayacak menkul kıymetlere ilişkin duyuru yayınlandı

Aydın Söke'de toplu taşıma hatları kiraya verilecek

AHMET SAĞAT GÜNDEMDE YOK

SERGEN'DEN ÖMÜRLÜK İMZA

HABER GÜNDEMİ

AHMET SAĞAT GÜNDEMDE YOK

SERGEN'DEN ÖMÜRLÜK İMZA

“FINDIK FİYATI EN AZ 60 LİRA OLMALIDIR”

ŞAMPİYONLAR KEP FIRLATTI

ÇKS BAŞVURULARINDA SON GÜN 30 HAZİRAN!

“10 YILDA BİR ARPA BOYU YOL ALINAMAMIŞTIR”

GOPERATİF AKREDİTE KURS MERKEZİ OLDU!

GİRESUN'DA BİR İLKİ BAŞARDILAR!

“2,53 DOLARA FINDIK SATARAK PİYASAYI DÜŞÜRÜYORSUNUZ”

YAZ AYLARINDA SERİNLEMENİN DOĞAL YOLU MADEN SUYU