GÜNDEM

GÜNDEM Haberleri

MAMAŞOĞLU, GİRESUN BELEDİYESİNE SORDU

25.09.2022 15:12
MAMAŞOĞLU, GİRESUN BELEDİYESİNE SORDU

 

Giresun Dergisi İmtiyaz Sahibi Remzi Mamaşoğlu, “Giresunspor başkanının eşine ait olan Ada Cafe&Restaurant’ı Giresun Belediyesi mühürledi, peki şimdiye kadar neredeydi? Diye sordu.

 

İstanbul başta olmak üzere il ve yurt dışında yaşayan Giresunluların sesi olan Giresun Dergisi İmtiyaz Sahibi Remzi Mamaşoğlu, Giresun kamuoyunu yakından ilgilendiren bir yazı kale aldı. Geçtiğimiz günlerde Giresun Belediyesi tarafından kapısına kilit vurulan ve çalışanları işsiz bırakılan Ada Cafe&Restaurant kaleme alan Mamaşoğlu, olayı tüm gerçek ve detaylarıyla paylaştı. Mamaşoğlu sosyal medya hesabından yayımladığı yazıda şunları kaydetti;

Giresunspor Başkanı’nın eşine ait olan Ada Cafe Restaurant önceki günlerde yapılan denetleme sonunda eksiklikler tespit edildiği gerekçesiyle Giresun Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından yapılan incelemeler sonrası mühürlendi. Eksiklikler vardır kapanmasına gerekçe gösterilmiştir. Kanunen de uygundur. Bunları Giresun Belediyesi pek iyi bilir.

Kısa bir süre önce işletilen Lunapark’ın bir polis memuru hanımefendinin de vefat ettiği kayıtlarda mevcuttur. Yaşanan kaza hangi işletme de olursa olsun üzücüdür.

Nihayetinde bir can yok olup gitmektedir. Bunu ne işletme sahibi ister ne de herhangi bin insan veya sağduyu. Polis memuresine Allah’tan rahmet diliyorum. Geride bıraktığı yakınlarına aile bireylerine sabır temenni ediyorum. Bir işletme eksik evrakları veya hijyenik sebeplerle bilemedim başka gerekçelerle mühürlenir, sorunlar giderilir ve sonrasında açılır, müşterilerine hizmet vermeye başlar. Adı geçen Cafe Restaurant tespit edilen belki bu eksiklikler var ise önceden de vardır. Başkan Belediye Başkanı seçilince kapatılana yani mühürlenene kadar buraya ne zamandan beri denetleme yaptı? Hangi tarihlerde denetleme ekibi gönderdi? Eksikleri var mıydı önceden? Uyarılar yapıldı mı belediye tarafından.

 

 

 

 

 

Millî Savunma Bakanlığı ve Milli Savunma Üniversitesi'ne 555 Sözleşmeli Personel alınacak

Hizmet İhracatçıları Birliği'nden Olağanüstü Genel Kurula davet

Galatasaray Üniversitesi'nden lisansüstü programlar hakkında duyuru

GİRESUNSPOR'DA ÖDEMELER YAPILIYOR

“HER ZAMAN YANLARINDAYIZ”

HABER GÜNDEMİ

GİRESUNSPOR'DA ÖDEMELER YAPILIYOR

“HER ZAMAN YANLARINDAYIZ”

FINDIKTAN 538 MİLYON DOLAR GELİR

“3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

SEKTÖR SORUNLARI İSTİŞARE EDİLDİ

FETÖ FİRARİSİ YAKALANDI

ÇOTANAKLAR'IN ANTALYA KAMPI BAŞLADI

“BU OYUNA GELMEYECEĞİZ”

TÜNELDEN GEÇİŞ BAŞLADI

HERKES İÇİN RUH SAĞLIĞI!