SİYASET

SİYASET Haberleri

“KADINLARIMIZI MHP ÇATISI ALTINA DAVET EDİYORUZ”

13.06.2022 16:55
“KADINLARIMIZI MHP ÇATISI ALTINA DAVET EDİYORUZ”

MHP İl Başkanı Konal Aile, Kadın ve Engelliler Komisyonu Başkanı Türkmenoğlu, aktif siyaset yapmak isteyen kadınları MHP çatısı altına davet ettiler.

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun Aile, Kadın ve Engelliler komisyonu kahvaltıda bir araya geldi. MHP İl Başkanı Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, il yönetim kurulu üyeleri, Giresun Belediye Başkanbekili Hasan Yılmaz ve İl kadın kolları yönetimi katıldı. Giresun ile ilgili birçok konunun görüşülerek, istişare edildiği buluşmada konuşan Aile, Kadın ve Engelliler komisyonu Başkanı Saynur Türkmenoğlu, “Pandemi nedeniyle uzun süre bir araya gelememiştik. Güzel bir etkinlik oldu. Katılan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Aziz Türk Milletinin hizmetkârıyız. En büyük sermayemiz samimiyetimiz. Teşkilatımızın kapıları yüreği vatan aşkıyla millet aşkıyla çarpan her vatandaşımıza ardına kadar açıktır” dedi.

İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal ise, kadınların geçmişten geleceğe Türk Milleti için önemine dikkat çekti. Konal, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin, “Kadın annedir, kadın vatandır, kadın ülkedir, kadın gelecektir, kadın gelecek nesillerin teminatıdır. Tüm kadınlarımızı Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altına davet ediyorum” sözlerini hatırlayarak, siyaset yapmak isteyen kadınları MHP çatısı altında siyaset yapmaya davet etti.

 

 

 

Samsun'da maden ocağı işletme ruhsatı açık artırma ile satışa çıkarıldı

Zamanaşımına uğrayacak menkul kıymetlere ilişkin duyuru yayınlandı

Aydın Söke'de toplu taşıma hatları kiraya verilecek

AHMET SAĞAT GÜNDEMDE YOK

SERGEN'DEN ÖMÜRLÜK İMZA

HABER GÜNDEMİ

AHMET SAĞAT GÜNDEMDE YOK

SERGEN'DEN ÖMÜRLÜK İMZA

“FINDIK FİYATI EN AZ 60 LİRA OLMALIDIR”

ŞAMPİYONLAR KEP FIRLATTI

ÇKS BAŞVURULARINDA SON GÜN 30 HAZİRAN!

“10 YILDA BİR ARPA BOYU YOL ALINAMAMIŞTIR”

GOPERATİF AKREDİTE KURS MERKEZİ OLDU!

GİRESUN'DA BİR İLKİ BAŞARDILAR!

“2,53 DOLARA FINDIK SATARAK PİYASAYI DÜŞÜRÜYORSUNUZ”

YAZ AYLARINDA SERİNLEMENİN DOĞAL YOLU MADEN SUYU