SPOR

SPOR Haberleri

AÇIK VE NET DESTEK!

25.05.2022 14:52

Giresun Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanvekili, Giresun Kahveciler Odası Başkanı, Öz Giresun Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ercan Ayhan, Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet’in sonuna kadar desteklenmesi gerektiğini ifade etti.

Ayhan, “Üst üste iki sezon büyük başarılar sağlanmıştır. Giresunspor ikinci bir başkan adayı tartışmasına girerse bu iş bitmiştir. Giresunspor çok büyük bir yara alacaktır. Biz Hakan başkanı destekliyoruz.” dedi.

Giresun Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanvekili, Giresun Kahveciler Odası Başkanı, Öz Giresun Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ercan Ayhan, Giresunspor’un ilk senesinde büyük bir başarı elde ettiğini söyledi.

A’DAN Z’YE HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ayhan, Öncü ve Ekspres Spor Servisi’ne yaptığı açıklamada, “Güzel şehrimiz, çok efsaneler gördü. Çok paralı insanlar gördü fakat Hakan Karaahmet gibi bir lider ve Giresunspor’u iki senede bugünlere taşıyacak bir başkan görmedi. Ben öncelikle Hakan başkanı, yönetimini, futbolcuları, teknik heyeti, ona gönül verenleri ve bu takıma destek olan A’dan Z’ye herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

ÖNEMLİ OLAN BU LİGDE TUTUNABİLMEK, BU LİGDE KALABİLMEK

“Hakan başkana nasip olurken de Hakan başkanı yakinen tanıyorum.” diyen Ayhan, “Hayatı hep başarılarla dolu bir başkanımız. Burada da başarılı olacağına inanıyordum. Efsane oldu artık. Bu işler belki daha yaşanmaz. Önemli olan bu ligde tutunabilmek, bu ligde kalabilmek. Tutunurken de çok borçlanmamak, takımı borç yüküyle bırakmamak önemli. Bu ligden düşülürse de ekonomik dengelerin düzgün olması çok önemli. İnşallah Giresunspor önümüzdeki sezon Avrupa Ligi’ni zorlayacaktır. Hakan başkanı tanıdığım için söylüyorum. İnşallah bu şehir Hakan başkana destek olur. Ben cani gönülden destekliyorum.” diye konuştu.

HAKAN BAŞKANIN BAŞARISIDIR

Ayhan, “Ligden düşenlere bakın. İzmir’de Göztepe ve Altay. İzmir Dünya şehri. Altay ve Göztepe düştü. Rize, işadamları şehri. Bu takımlar buradan düşmüştür. Malatya sanayi şehridir. O da bu ligden düşmüştür. Giresunspor’un bu ligde kalması, Hakan başkanın, yönetiminin ve teknik heyetin başarısıdır. Ama Hakan başkanın başarısıdır. Organizasyonun başındadır. Kendisine başarılar diliyorum. Güveniyorum, inşallah Hakan başkan tek aday olacaktır, Giresunspor ikinci bir başkan adayı tartışmasına girerse bu iş bitmiştir. Giresunspor çok büyük bir yara alacaktır. Biz Hakan başkanı destekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Samsun'da maden ocağı işletme ruhsatı açık artırma ile satışa çıkarıldı

Zamanaşımına uğrayacak menkul kıymetlere ilişkin duyuru yayınlandı

Aydın Söke'de toplu taşıma hatları kiraya verilecek

AHMET SAĞAT GÜNDEMDE YOK

SERGEN'DEN ÖMÜRLÜK İMZA

HABER GÜNDEMİ

AHMET SAĞAT GÜNDEMDE YOK

SERGEN'DEN ÖMÜRLÜK İMZA

“FINDIK FİYATI EN AZ 60 LİRA OLMALIDIR”

ŞAMPİYONLAR KEP FIRLATTI

ÇKS BAŞVURULARINDA SON GÜN 30 HAZİRAN!

“10 YILDA BİR ARPA BOYU YOL ALINAMAMIŞTIR”

GOPERATİF AKREDİTE KURS MERKEZİ OLDU!

GİRESUN'DA BİR İLKİ BAŞARDILAR!

“2,53 DOLARA FINDIK SATARAK PİYASAYI DÜŞÜRÜYORSUNUZ”

YAZ AYLARINDA SERİNLEMENİN DOĞAL YOLU MADEN SUYU