SPOR

SPOR Haberleri

BAŞARILI OLACAĞIZ

14.11.2019 17:51

Çotanaklar’ın yöneticisi Uğur Ali Tekbaş, “Son haftadaki başarılı grafiğimiz ortada. Biz takımımıza sezon başında da güveniyorduk, şimdi de güveniyoruz” dedi

TFF 1. Lig ekibi Giresunspor’un Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Ali Tekbaş, geride kalan 11 haftada şanssız puan kayıpları yaşadıklarını belirterek, gelecek haftalar için umutlu olduklarını kaydetti.

Tekbaş, özellikle teknik direktör Hakan Kutlu’nun işbaşına gelmesiyle çıkışa geçtiklerini belirterek, “Son haftadaki başarılı grafiğimiz ortada. Biz takımımıza sezon başında da güveniyorduk, şimdi de güveniyoruz. Sadece şanssız puan kayıplarıyla inişli çıkışlı dönemler yaşadık. Bunları bugün baktığınızda aştık. Yukarı yönlü bir grafiğimiz mevcut. İnşallah bu şekilde de devam edecek. Kimsenin şüphesi olmasın. Giresunspor bu sene başarılı olacak.” Dedi.

Şehrin ileri gelenlerinden maddi ve manevi destek beklediklerini ifade eden Tekbaş, “Birkaç kişinin götüreceği bir yük değil bu. Herkesin Giresunspor çatısı altında birleşmeye davet ediyoruz. Bu memleketin tek markası Giresunspor. Herkesi bu markaya sahip çıkmasını istiyoruz. Giresunspor, Giresun’un bacasız sanayisidir. Türkiye’de ve Dünya’da Giresun’un adını duyurmak için bir araçtır. Bu değere sahip çıkmalıyız.” Diye konuştu.

Tekbaş, taraftarlara da seslenerek, “Giresunspor taraftarsız olmaz. Tribünleri daha da dolu görmek istiyoruz. Bu takım başarılı olacaksa el birliğiyle bunu yapmalıyız. İnşallah hep birlikte bu sezon takımı hak ettiği yerlere getiririz.” İfadelerini kullandı.

 

AİLELERİN SEVİNÇLERİNE ORTAK OLUNUYOR

CAMİLERİN TARİHİ DOKUSU ORTAYA ÇIKIYOR

BAYRAKTAR'DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

AK KADINLARDAN EL EMEĞİ GÖZ NURU…

“BAŞIBOŞLUK VE VURDUMDUYMAZLIK HAT SAFHADA”

HABER GÜNDEMİ

AİLELERİN SEVİNÇLERİNE ORTAK OLUNUYOR

CAMİLERİN TARİHİ DOKUSU ORTAYA ÇIKIYOR

BAYRAKTAR'DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

KAZAN VE YOLUNA DEVAM ET

TERCİH YERLİ MALI OLMALI…

UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA 2 ŞÜPHELİ YAKALANDI

GİRESUNSPOR SERİYİ SÜRDÜRMEK İSTİYOR

“TOPUK YARASI YÜKSEKTEN DÜŞMEYLE OLUŞUR”

FINDIK ÜRETİCİLERİNDE "SICAK HAVA" TEDİRGİNLİĞİ

BİNALAR NE KADAR GÜVENLİ?