SPOR

SPOR Haberleri

BAŞARILI OLACAĞIZ

14.11.2019 17:51

Çotanaklar’ın yöneticisi Uğur Ali Tekbaş, “Son haftadaki başarılı grafiğimiz ortada. Biz takımımıza sezon başında da güveniyorduk, şimdi de güveniyoruz” dedi

TFF 1. Lig ekibi Giresunspor’un Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Ali Tekbaş, geride kalan 11 haftada şanssız puan kayıpları yaşadıklarını belirterek, gelecek haftalar için umutlu olduklarını kaydetti.

Tekbaş, özellikle teknik direktör Hakan Kutlu’nun işbaşına gelmesiyle çıkışa geçtiklerini belirterek, “Son haftadaki başarılı grafiğimiz ortada. Biz takımımıza sezon başında da güveniyorduk, şimdi de güveniyoruz. Sadece şanssız puan kayıplarıyla inişli çıkışlı dönemler yaşadık. Bunları bugün baktığınızda aştık. Yukarı yönlü bir grafiğimiz mevcut. İnşallah bu şekilde de devam edecek. Kimsenin şüphesi olmasın. Giresunspor bu sene başarılı olacak.” Dedi.

Şehrin ileri gelenlerinden maddi ve manevi destek beklediklerini ifade eden Tekbaş, “Birkaç kişinin götüreceği bir yük değil bu. Herkesin Giresunspor çatısı altında birleşmeye davet ediyoruz. Bu memleketin tek markası Giresunspor. Herkesi bu markaya sahip çıkmasını istiyoruz. Giresunspor, Giresun’un bacasız sanayisidir. Türkiye’de ve Dünya’da Giresun’un adını duyurmak için bir araçtır. Bu değere sahip çıkmalıyız.” Diye konuştu.

Tekbaş, taraftarlara da seslenerek, “Giresunspor taraftarsız olmaz. Tribünleri daha da dolu görmek istiyoruz. Bu takım başarılı olacaksa el birliğiyle bunu yapmalıyız. İnşallah hep birlikte bu sezon takımı hak ettiği yerlere getiririz.” İfadelerini kullandı.

 

GİRESUNSPOR'DA KOLEJ HAVASI

“TMO PİYASAYI BOZMAMALI”

ZABITADAN MARKET DENETİMİ

BEM-BİR-SEN'DEN BİR İMZA DAHA

GİRESUN'DAN ELAZIĞ'A İÇ ISITAN MEKTUP!

HABER GÜNDEMİ

GİRESUNSPOR'DA KOLEJ HAVASI

“TMO PİYASAYI BOZMAMALI”

ZABITADAN MARKET DENETİMİ

BEM-BİR-SEN'DEN BİR İMZA DAHA

ÇOCUK GELİŞİMİ BÖLÜMÜ ONAYLANDI

‘KUTLU' YÜRÜYÜŞE DEVAM

İLÇE KONGRELERİ MART AYINDA BAŞLIYOR

“FINDIK ÜRETİMİNİ 3 KATINA ÇIKARTABİLİRİZ”

ÇANAKÇI EGE KÖYÜ HALKININ MAĞDURİYETİNİ SORDU!

“GİRESUN YANINIZDA”