SPOR

SPOR Haberleri

BAŞARILI OLACAĞIZ

14.11.2019 17:51

Çotanaklar’ın yöneticisi Uğur Ali Tekbaş, “Son haftadaki başarılı grafiğimiz ortada. Biz takımımıza sezon başında da güveniyorduk, şimdi de güveniyoruz” dedi

TFF 1. Lig ekibi Giresunspor’un Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Ali Tekbaş, geride kalan 11 haftada şanssız puan kayıpları yaşadıklarını belirterek, gelecek haftalar için umutlu olduklarını kaydetti.

Tekbaş, özellikle teknik direktör Hakan Kutlu’nun işbaşına gelmesiyle çıkışa geçtiklerini belirterek, “Son haftadaki başarılı grafiğimiz ortada. Biz takımımıza sezon başında da güveniyorduk, şimdi de güveniyoruz. Sadece şanssız puan kayıplarıyla inişli çıkışlı dönemler yaşadık. Bunları bugün baktığınızda aştık. Yukarı yönlü bir grafiğimiz mevcut. İnşallah bu şekilde de devam edecek. Kimsenin şüphesi olmasın. Giresunspor bu sene başarılı olacak.” Dedi.

Şehrin ileri gelenlerinden maddi ve manevi destek beklediklerini ifade eden Tekbaş, “Birkaç kişinin götüreceği bir yük değil bu. Herkesin Giresunspor çatısı altında birleşmeye davet ediyoruz. Bu memleketin tek markası Giresunspor. Herkesi bu markaya sahip çıkmasını istiyoruz. Giresunspor, Giresun’un bacasız sanayisidir. Türkiye’de ve Dünya’da Giresun’un adını duyurmak için bir araçtır. Bu değere sahip çıkmalıyız.” Diye konuştu.

Tekbaş, taraftarlara da seslenerek, “Giresunspor taraftarsız olmaz. Tribünleri daha da dolu görmek istiyoruz. Bu takım başarılı olacaksa el birliğiyle bunu yapmalıyız. İnşallah hep birlikte bu sezon takımı hak ettiği yerlere getiririz.” İfadelerini kullandı.

 

RENKTAŞLARIN PUAN SAVAŞI

“GİRESUNSPOR'A HERKES DESTEK OLMALI”

KARAAHMET; “MÜFETTİŞ ART NİYETLİ, O PARAYI BİZ ÖDERİZ”

TEYYAREDÜZÜ MAHALLESİ'NDE ASFALT ÇALIŞMASI

EGA MARKET AÇILDI

HABER GÜNDEMİ

KARAAHMET; “MÜFETTİŞ ART NİYETLİ, O PARAYI BİZ ÖDERİZ”

EGA MARKET AÇILDI

“İTFAİYE TEŞKİLATIMIZ, KUTSAL BİR VAZİFE İFA ETMEKTEDİR”

KAPALI SPOR SALONU MEVCUT YERİNDE YENİLENECEK

ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN

SEL BÖLGESİNDE OPERATÖRLERİ DÖVENLER TUTUKLANDI

"GİRESUN'UMUZDA GENÇLİK MERKEZİ OLMAYAN HİÇBİR İLÇEMİZ KALMAYACAK"

TEMİZ ÇEVRE TEMİZ KEŞAP!

“SAMSUN-SARP DEMİRYOLU PROJESİNİN TAKİPÇİSİYİZ”

“EN GÜÇLÜ KALKANIMIZ MASKE VE SOSYAL MESAFE!”