SPOR

SPOR Haberleri

“BAŞARIYI HAZMEDEMİYORLAR”

22.06.2022 18:50
“BAŞARIYI HAZMEDEMİYORLAR”

Gelecek Partisi Giresun İl Başkanı Murat Kılıçaslan, Giresunspor’un başarısını gölgelemeye çalışarak, Giresunspor üzerinde baskı kurmaya çalışanların Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet ve yönetim kuruluna değil, Giresun ve Giresunspor’a büyük zarar verdiğini ifade etti

Gelecek Partisi Giresun İl Başkanı Murat Kılıçaslan, 44 yıl aradan sonra şampiyon olan ilk senesinde süper lige kalma başarısı gösteren Giresunspor’un siyaset üstü ve tüm Giresunluların ortak paydası olduğunu söyledi.

Giresunspor’a destek olunacak yerde köstek olanları hayretler içerisinde takip ettiklerini belirten Kılıçaslan, başarısıyla tüm Giresunluların, hatta Türkiye’nin takdirini kazanan Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet ve yönetim kurulunu canı gönülden kutlayarak, tebrik ettiklerini kaydetti.

“KİM NE SÖYLERSE SÖYLESİN KARAAHMET GİRESUNSPOR’U BAŞARI ZİRVESİNE ULAŞTIRDI”

Hakan Karaahmet’in Giresunspor’u kim ne söylerse söylesin başarı zirvesine ulaştırdığının altını çizen Kılıçaslan, “Giresun’da birileri bir şeyleri başarmak için mücadele verirken, birileri bu başarıyı baltalamak ve ayağından aşağıya çekmek için mesai harcıyor. Giresunspor hepimizin, Giresunspor siyaset üstü bir kurum. Mesele Hakan, Ahmet, Mehmet meselesi değil. Biz konuya böyle bakıyoruz, inanıyoruz ki Giresun haklıda böyle bakıyor. Bazı siyasetçilerde birileri bir yere geldiğinde, bir şeyleri başardığında hazımsızlık başlıyor. Bunu da esefle karşılıyoruz ve Giresun adına üzülüyoruz. Maalesef bu siyasetçiler şu anda Giresunspor’un elde etmiş olduğu başarıyı hazmedemeyip, aşağıya çekip, çökertmenin hesaplarını yapıyorlar. Giresun’unum adına bu hesaplar içerisinde olanları kınıyorum. Bizler başarılı insanları tebrik etmemiz ve desteklememiz lazım. Maddi ve manevi olarak arkasında olmamız lazım. Giresunspor bizim ulusal bir mutluluk ve sevincimiz. Bu mutluğa hiç kimsenin gölge düşürmeye ve karalamaya hiç kimsenin hakkı yok. Hele,  20 yıldır Giresun’un ağabeyliğini yapan kişi olarak bilenen bir siyasetçinin hiç mi hiç hakkı yok. Hakan Karaahmet benim babamın oğlu değil, ortada Giresun adına bir başarı var. Bu başarıyı hep beraber kenetlenip, siyaset üstü tutmamız gerekiyor” dedi.

“GİRESUNLULARA SİZ BU MUTLULUĞU HAK ETMİYORSUNUZ DENİLMEKTE”

AK Parti İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli’ye “gölge etmez başka ihsan istemem” atasözünü hatırlatan Gelecek Partisi İl Başkanı Murat Kılıçaslan, 20 yıllık ağabeylik yapmanın hatırına, destek olmuyorsun bari köstek olma, Giresunspor ve Giresun’a daha fazla zarar verme. Milletvekili bölgede siyasetini yap. Devletin gücüyle Giresunspor’u ezerim mantığından vazgeç. Verilen zarar ve tahribat Giresun ve Giresunspor’a verilmektedir. Ne Hakan Kaahmet’e nede yönetim kuruluna. Bu takım yarım ligden düşer bunun hesabını Giresun halkına veremezsiniz. Bu takımda daha 44 yıl değil, 50 yıl daha süper lige çıkamaz. Şu anda Giresunlulara denilmek istenilen, “44 yıl aradan sonra siper lige çıkmış ve ilk senesinde ligde kalmış Giresunspor’un mutluluğunu siz hak etmiyorsunuz demektir” diye konuştu.

 

 

 

Samsun'da maden ocağı işletme ruhsatı açık artırma ile satışa çıkarıldı

Zamanaşımına uğrayacak menkul kıymetlere ilişkin duyuru yayınlandı

Aydın Söke'de toplu taşıma hatları kiraya verilecek

AHMET SAĞAT GÜNDEMDE YOK

SERGEN'DEN ÖMÜRLÜK İMZA

HABER GÜNDEMİ

AHMET SAĞAT GÜNDEMDE YOK

SERGEN'DEN ÖMÜRLÜK İMZA

“FINDIK FİYATI EN AZ 60 LİRA OLMALIDIR”

ŞAMPİYONLAR KEP FIRLATTI

ÇKS BAŞVURULARINDA SON GÜN 30 HAZİRAN!

“10 YILDA BİR ARPA BOYU YOL ALINAMAMIŞTIR”

GOPERATİF AKREDİTE KURS MERKEZİ OLDU!

GİRESUN'DA BİR İLKİ BAŞARDILAR!

“2,53 DOLARA FINDIK SATARAK PİYASAYI DÜŞÜRÜYORSUNUZ”

YAZ AYLARINDA SERİNLEMENİN DOĞAL YOLU MADEN SUYU