SPOR

SPOR Haberleri

“BU LİGDE KOLAY MAÇ YOK”

02.03.2021 17:38
“BU LİGDE KOLAY MAÇ YOK”

Lider Giresunspor’un Başkan Yardımcısı Mustafa Tütüncü, Altay yenilgisini kafalarından sildiklerini belirterek, “Halen lideriz ve halen Süper Lig için avantajlıyız. Bu avantajı lig sonuna kadar sürdürüp, hedefimize ulaşmayı amaçlıyoruz” dedi


 

TFF 1. Lig’de lider Giresunspor’un Başkan Yardımcısı Mustafa Tütüncü, kalan 10 maçta hedeflerinin net olduğunu belirterek, Altay yenilgisini artık unuttuklarını ifade etti.

Bu mağlubiyetle moral bozmayacaklarını belirten Tütüncü, “Altay karşısında çok istekli ve mücadeleci bir tavırla oynamamıza rağmen olmadı. Güzel bir serimiz vardı elbette ama bu bir yerde bozulacaktı. Tabi puan ya da puanlarla sahadan ayrılmayı istiyorduk, olmadı. Olsun, bir mağlubiyetle hemen başımızı öne eğmeyeceğiz. Nitekim daha kalan 10 maç var. Halen lideriz ve halen Süper Lig için avantajlıyız. Bu avantajı lig sonuna kadar sürdürüp, hedefimize ulaşmayı amaçlıyoruz.” dedi.

Tütüncü, gereken dersleri de çıkartarak Ümraniyespor maçına odaklanacaklarını ifade ederek, “Bu ligde kolay maç yok. Her maç zor. Bunu her hafta oynanan maçlarda görüyoruz. Bizim şimdiki hedefimiz Ümraniyespor. Altay maçını kafamızdan çıkarttık. Tabi orda alacağımız dersleri de aldık. Bizim hedefimiz de amacımız da belli. Gidip inşallah puan ya da puanlarla şehre döneceğiz. Bunu başaracak güçteyiz. Elimizden geleni yapacağız.” diye konuştu.

Şehrin Giresunspor’a daha fazla destek vermesi gerektiğinin altını çizen Tütüncü, “Destek olan herkese resmi site aracılığımızla teşekkür ediyoruz. Giresunspor’un tek sorunu geliri olmaması ve gelir kalemlerinin temliklerde olması. Biz bu zamana kadar bir şekilde geldik. Şimdi daha zoru başlıyor. Her yönüyle son düzlüğe giriyoruz. Hep birlikte yeşil beyaz çatı altında birleşelim ve el ele Giresunspor’umuzu Süper Lige taşıyalım.” ifadelerini kullandı.

 

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 30 öğretim üyesi alacak

Bitlis'te halk kütüphanesi inşaatı yaptırılacak

TOKİ, Ankara ve İstanbul'da 4 adet cami inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yaptıracak

GİRESUNSPOR'DAN TEŞEKKÜR

VALİ ÜNLÜ'DEN GİRESUNSPOR'A ZİYARET

HABER GÜNDEMİ

GİRESUNSPOR'DAN TEŞEKKÜR

VALİ ÜNLÜ'DEN GİRESUNSPOR'A ZİYARET

GİRESUN'DA KOVİD-19 İLE MÜCADELEDE EK TEDBİRLER ALINDI

GİRESUN İŞ DÜNYASINDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A TEŞEKKÜR

HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI BUGÜN SAAT 19.00'DA BAŞLAYACAK

GİRESUN'UN GÜNEŞTEN ALDIĞI ENERJİ DEVLET DESTEĞİYLE ARTIYOR

MAÇ SAATLERİ DEĞİŞTİ

GÖRELE'DE 70 GRAM BONZAİ ELE GEÇİRİLDİ

SAHİL BOYU OT BİÇME ÇALIŞMASI

“SON DÜDÜĞE KADAR SAVAŞACAĞIZ”