SPOR

SPOR Haberleri

“DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

15.11.2019 16:50

Çotanaklar’ın tecrübeli teknik direktörü Hakan Kutlu, “Bu başladığımız çıkış henüz yeterli değil. Mutlaka devam ettirmemiz lazım. Üst sıralar için oyun anlamında gelişmemiz, iyi skorlar almamız gerekiyor.” dedi ve Milli Takım’ı başarısından ötürü tebrik etti

TFF 1. Lig ekibi Giresunspor’da Teknik Direktör Hakan Kutlu, iyi gidişatın yeterli olmadığını belirterek, kalan 6 haftayı üst sıralara tırmanmak için en iyi şekilde geçirmeleri gerektiğini söyledi.

Dünkü antrenmanda gazetecilerin sorularını yanıtlayan tecrübeli teknik adam, “Son haftalarda gözle görülür bir iyi gidişat var. Eskişehirspor maçından sonra iyiye gidişat var. Hem skor hem de oyun anlamında. Tabi bizim için bu henüz yeterli değil. Biraz daha üzerine koymamız lazım. Zor 6 tane maçımız kaldı. Yukarıdakilerle arayı kapatmamız gerekiyor. Bu başladığımız çıkış henüz yeterli değil. Mutlaka devam ettirmemiz lazım. Oyun anlamında gelişmemiz, iyi skorlar almamız gerekiyor. Maçın içinde ne olursa olsun bu istek ve arzunun devam etmesini istiyoruz. Çalışmalarımıza daha üzerine koyarak devam ediyoruz. İyiye gidişat var ama istediğimiz seviyeye gelemedik. Yeterli değil. İnşallah milli maçlar arasından sonra kalan 6 haftada oyuncularımızın ortaya koymadıkları yüzde 30’luk performansları var onu da açığa çıkartıp iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyorum.” Dedi.

MİLLİ TAKIM’A TEBRİK

İzlanda ile berabere kalarak EURO 2020’ye katılmayı garantileyen Milli Takım’ın başarısı için de görüşlerini paylaşan Kutlu, “Tebrik etmek lazım. Çok isteyen ve inanan bir milli takımımız var. Bir ara bu kadar arzu etmeyen ve istemeyen bir milli takımımız vardı ama şuan sahaya kim çıkarsa çıksın çok isteyen ve arzulayan oyun olarak kötü oynadığı maçlarda bile bu istek ve arzularını sahaya yansıtıp iyi sonuç alan bir takım var. Ben Şenol Güneş hocayı ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanımız Nihat Özdemir’i ve oyuncu grubunu tebrik ediyorum.” diye konuştu.

 

RENKTAŞLARIN PUAN SAVAŞI

“GİRESUNSPOR'A HERKES DESTEK OLMALI”

KARAAHMET; “MÜFETTİŞ ART NİYETLİ, O PARAYI BİZ ÖDERİZ”

TEYYAREDÜZÜ MAHALLESİ'NDE ASFALT ÇALIŞMASI

EGA MARKET AÇILDI

HABER GÜNDEMİ

KARAAHMET; “MÜFETTİŞ ART NİYETLİ, O PARAYI BİZ ÖDERİZ”

EGA MARKET AÇILDI

“İTFAİYE TEŞKİLATIMIZ, KUTSAL BİR VAZİFE İFA ETMEKTEDİR”

KAPALI SPOR SALONU MEVCUT YERİNDE YENİLENECEK

ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN

SEL BÖLGESİNDE OPERATÖRLERİ DÖVENLER TUTUKLANDI

"GİRESUN'UMUZDA GENÇLİK MERKEZİ OLMAYAN HİÇBİR İLÇEMİZ KALMAYACAK"

TEMİZ ÇEVRE TEMİZ KEŞAP!

“SAMSUN-SARP DEMİRYOLU PROJESİNİN TAKİPÇİSİYİZ”

“EN GÜÇLÜ KALKANIMIZ MASKE VE SOSYAL MESAFE!”