SPOR

SPOR Haberleri

“DAHA ZOR OLACAK”

28.01.2022 16:43
“DAHA ZOR OLACAK”

GZT Giresunspor’un Teknik Direktörü Hakan Keleş, devre arası kamp çalışmalarının oldukça verimli geçtiğini belirterek, kalan haftalara iyi başlayıp, emin adımlarla orta sıralara çıkmayı istediklerini kaydetti.

Antalya’da devam eden kamp çalışmalarında açıklamada bulunan Keleş, “Şanssız puan kayıpları yaşasak da kısa sürede toparlanacak bir yapıya sahibiz. Milli takıma giden ve sakat oyuncularımız vardı. Bu oyuncular için de milli ara iyi oldu. Bu arada kadromuzu da güçlendirerek kalan haftalara iyi bir giriş yapmayı istiyoruz.  Çalışmalarımız iyi geçiyor. Bu kampı en iyi şekilde geçirmek istiyoruz. Elimizden geleni yapıp, en iyi şekilde hazırlanıp,daha derli toplu bir şekilde maçlara çıkmayı düşünüyoruz. Kamp çalışmalarımız oldukça verimli geçiyor. “ dedi.

Ligin geri kalan kısmının da oldukça zor geçeceğini ifade eden Keleş, “Süper Lig de her maç zor. Hedefimiz kaybetmeme amacında olacak ve bu bilinçle sahaya çıkacağız. Biz, kalan maçlarda istediğimiz sonuçları alıp, orta sıralarda iyi bir yer edinmek istiyoruz. Bunun için ne gerekiyorsa yapıp, en iyi şekilde çalışıp, bütün eksikliklerimizi gidermeyi hedefliyoruz.

 

 

 

Samsun'da maden ocağı işletme ruhsatı açık artırma ile satışa çıkarıldı

Zamanaşımına uğrayacak menkul kıymetlere ilişkin duyuru yayınlandı

Aydın Söke'de toplu taşıma hatları kiraya verilecek

AHMET SAĞAT GÜNDEMDE YOK

SERGEN'DEN ÖMÜRLÜK İMZA

HABER GÜNDEMİ

AHMET SAĞAT GÜNDEMDE YOK

SERGEN'DEN ÖMÜRLÜK İMZA

“FINDIK FİYATI EN AZ 60 LİRA OLMALIDIR”

ŞAMPİYONLAR KEP FIRLATTI

ÇKS BAŞVURULARINDA SON GÜN 30 HAZİRAN!

“10 YILDA BİR ARPA BOYU YOL ALINAMAMIŞTIR”

GOPERATİF AKREDİTE KURS MERKEZİ OLDU!

GİRESUN'DA BİR İLKİ BAŞARDILAR!

“2,53 DOLARA FINDIK SATARAK PİYASAYI DÜŞÜRÜYORSUNUZ”

YAZ AYLARINDA SERİNLEMENİN DOĞAL YOLU MADEN SUYU