SPOR

SPOR Haberleri

“GİRESUN, ARTIK FUTBOLUN DA BEŞİĞİ OLACAK”

14.07.2020 19:12

İşadamı Hakan Karaahmet, Giresunspor başkanlığına adaylığını açıklayarak, “Büyük sevdamız Giresunspor için elimizi taşın altına koyuyoruz.” dedi ve ekledi

Geçmiş dönemlerde kulübün genel kaptanlığı ve sportif direktörlüğünü de yapan İşadamı Hakan Karaahmet, Giresunspor Başkanlığına aday oldu.

TFF 1. Lig'de play-off şansını kaybederek sportif olarak kötü günler geçiren, maddi açıdan da dar boğazda olan Giresunspor'da olağanüstü kongre kararı alındı. Yeşil-beyazlı kulüpte 1-8 Ağustos tarihlerinde başkanlık seçimi yapılacak.

Kongre öncesinde ilk aday resmen açıklandı. Yeşil beyazlı kulüpte geçmiş yıllarda genel kaptanlık ve sportif direktörlük yapan Hakan Karaahmet yeni başkan adayı oldu.

Hakan Karaahmet, başkanlığa aday olduğunu şu sözlerle duyurdu:

“BÜYÜK SEVDAMIZ GİRESUNSPOR İÇİN ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYUYORUZ.”

“Sevgili Giresunlular ve Giresunspor sevdalıları;

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Ligi’nde mücadele eden büyük sevdamız Giresunspor, sportif açıdan hak ettiği başarıları yakalayamadı. Maddi açıdan ise zor durumda. Takım büyük borç yükü altında, durumlar vahim, her geçen gün daha da kötüleşmeye devam ediyor.

İnsan iyi günde sevdiğinin yanında her zaman olur ancak önemli olan kötü gününde yanında olabilmektir. Tüm Giresunlular gibi bizlerin de Giresunspor’a karşı sorumluluklarımızın olduğunu iyi biliyoruz. Bu nedenle de büyük sevdamız Giresunspor için elimizi taşın altına koyuyoruz.

“GİRESUN’UN EN BÜYÜK MARKASIDIR”

Ben Hakan Karaahmet ve oluşacak yönetim kurulumuz ile birlikte Giresunspor’un yapılacak Olağanüstü Kongresinde başkanlığa aday olduğumu büyük bir gururla duyuruyorum.

Giresunspor’da daha önce 3 dönem genel kaptanlık, sportif direktörlük gibi görevlerde bulundum. Camiayı yakından tanıyor ve dinamiklerini çok iyi biliyorum. Maddi olarak çöküş yaşayan Giresunspor’u gördükçe bize düşen ilk aşkımız takımımıza sahip çıkmaktır.

Giresunspor, Giresun’un en büyük markasıdır, şehir ve vatandaşlarımız için her zaman ilk sıradadır. Kötü zamanlar geçiren sevdamız Giresunspor’un yeniden eski güzel ve başarılı günlerine dönmesi için tüm enerjim ile çalışmaya hazırım.

Fındığın başkenti, kirazın ana vatanı Giresun, artık futbolun da beşiği olacak…”

 

SU KESİNTİSİNE ANINDA MÜDAHALE

BÜYÜK BÜTÜNLÜK

PANDEMİ MÜCADELESİNE ANLAMLI DESTEK

ÜRETİCİLERE 200 GİRESUN EKOTİPİ ANA ARI DAĞITILDI

MUHTARLARDAN ŞENLİKOĞLU'NA TEŞEKKÜR

HABER GÜNDEMİ

BÜYÜK BÜTÜNLÜK

MUHTARLARDAN ŞENLİKOĞLU'NA TEŞEKKÜR

COVİD-19'A KARŞI SIKI DENETİM!

ÜRETİCİLERE 200 GİRESUN EKOTİPİ ANA ARI DAĞITILDI

FINDIK ÜRETİCİSİ MUTLU, MESUT…

 “ŞİRKET GİBİ YÖNETECEĞİZ”

DOĞUPARK İLE GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ SON BULACAK

GİRESUNLU AİLE BOLU'DA KAZA YAPTI: 3 ÖLÜ!

T.C. ESPİYE İCRA DAİRESİ 2019/123 TLMT. TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

ŞENLİKOĞLU HİZMETLERİ YERİNDE İNCELİYOR