SPOR

SPOR Haberleri

GİRESUNSPOR SERİYİ SÜRDÜRMEK İSTİYOR

12.12.2019 17:46

Son haftaların forma takımı Çotanaklar’ın Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, “Büyükşehir Belediye Erzurumspor’u da yenerek üst sıralara tırmanışımıza devam etmeyi hedefliyoruz” dedi

TFF 1. Lig ekibi Giresunspor’un Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, Büyükşehir Belediye Erzurumspor deplasmanına mutlak galibiyet almak için gideceklerini ifade etti.

Karademir, Giresun Ekspres ve Öncü Spor Servisi’ne yaptığı açıklamada, “Giresunspor her maça kazanmak ve üç puan almak için çıkar. Bu ligde her maç zor ve çekişmeli geçiyor. Bunun bilincindeyiz. Teknik Direktörümüz Hakan Kutlu ile iyi bir çıkışımız mevcut. Bu gidişatı sürdürmek için Büyükşehir belediye Erzurumspor maçından da galibiyetle dönmeyi arzu ediyoruz. İnşallah şehrimize gülerek döneceğiz. Takımdaki moral ve motivasyon bunu işaret ediyor.” Dedi.

Her takım gibi kendilerinin de inişli çıkışlı dönemler yaşadığını belirten Karademir, “Artık kötü günler geride kaldı. Giresunspor’un önü açık. Biz sadece şehrimizin ileri gelenlerinden destek bekliyoruz. El birliğiyle bu takımın bir yerlere gelmesi gerekiyor. Tek bizim çabamızla olacak şey değil. Herkesi Giresunspor’un çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Karademir son olarak sakatlıkları bulunan Mehmet Güven ile Tanase’nin takımdan ayrı çalıştığını ve Büyükşehir Belediye Erzurumspor deplasmanın forma giyemeyeceğini sözlerine ekledi.

 

 

 

GİRESUNSPOR'DA KOLEJ HAVASI

“TMO PİYASAYI BOZMAMALI”

ZABITADAN MARKET DENETİMİ

BEM-BİR-SEN'DEN BİR İMZA DAHA

GİRESUN'DAN ELAZIĞ'A İÇ ISITAN MEKTUP!

HABER GÜNDEMİ

GİRESUNSPOR'DA KOLEJ HAVASI

“TMO PİYASAYI BOZMAMALI”

ZABITADAN MARKET DENETİMİ

BEM-BİR-SEN'DEN BİR İMZA DAHA

ÇOCUK GELİŞİMİ BÖLÜMÜ ONAYLANDI

‘KUTLU' YÜRÜYÜŞE DEVAM

İLÇE KONGRELERİ MART AYINDA BAŞLIYOR

“FINDIK ÜRETİMİNİ 3 KATINA ÇIKARTABİLİRİZ”

ÇANAKÇI EGE KÖYÜ HALKININ MAĞDURİYETİNİ SORDU!

“GİRESUN YANINIZDA”