SPOR

SPOR Haberleri

GİRESUNSPOR SERİYİ SÜRDÜRMEK İSTİYOR

12.12.2019 17:46

Son haftaların forma takımı Çotanaklar’ın Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, “Büyükşehir Belediye Erzurumspor’u da yenerek üst sıralara tırmanışımıza devam etmeyi hedefliyoruz” dedi

TFF 1. Lig ekibi Giresunspor’un Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, Büyükşehir Belediye Erzurumspor deplasmanına mutlak galibiyet almak için gideceklerini ifade etti.

Karademir, Giresun Ekspres ve Öncü Spor Servisi’ne yaptığı açıklamada, “Giresunspor her maça kazanmak ve üç puan almak için çıkar. Bu ligde her maç zor ve çekişmeli geçiyor. Bunun bilincindeyiz. Teknik Direktörümüz Hakan Kutlu ile iyi bir çıkışımız mevcut. Bu gidişatı sürdürmek için Büyükşehir belediye Erzurumspor maçından da galibiyetle dönmeyi arzu ediyoruz. İnşallah şehrimize gülerek döneceğiz. Takımdaki moral ve motivasyon bunu işaret ediyor.” Dedi.

Her takım gibi kendilerinin de inişli çıkışlı dönemler yaşadığını belirten Karademir, “Artık kötü günler geride kaldı. Giresunspor’un önü açık. Biz sadece şehrimizin ileri gelenlerinden destek bekliyoruz. El birliğiyle bu takımın bir yerlere gelmesi gerekiyor. Tek bizim çabamızla olacak şey değil. Herkesi Giresunspor’un çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Karademir son olarak sakatlıkları bulunan Mehmet Güven ile Tanase’nin takımdan ayrı çalıştığını ve Büyükşehir Belediye Erzurumspor deplasmanın forma giyemeyeceğini sözlerine ekledi.

 

 

 

KAPALI SPOR SALONU MEVCUT YERİNDE YENİLENECEK

DEVASA YATIRIM

ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN

“ADAYLIKTAN ÇEKİLMEM SÖZ KONUSU DEĞİL”

“İTFAİYE TEŞKİLATIMIZ, KUTSAL BİR VAZİFE İFA ETMEKTEDİR”

HABER GÜNDEMİ

“İTFAİYE TEŞKİLATIMIZ, KUTSAL BİR VAZİFE İFA ETMEKTEDİR”

KAPALI SPOR SALONU MEVCUT YERİNDE YENİLENECEK

ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN

SEL BÖLGESİNDE OPERATÖRLERİ DÖVENLER TUTUKLANDI

"GİRESUN'UMUZDA GENÇLİK MERKEZİ OLMAYAN HİÇBİR İLÇEMİZ KALMAYACAK"

TEMİZ ÇEVRE TEMİZ KEŞAP!

“SAMSUN-SARP DEMİRYOLU PROJESİNİN TAKİPÇİSİYİZ”

“EN GÜÇLÜ KALKANIMIZ MASKE VE SOSYAL MESAFE!”

“GİRESUNSPOR'UN MENFAATLERİ ÖNEMLİ”

BAKAN KASAPOĞLU GİRESUN'DA