SPOR

SPOR Haberleri

“GÜVENİYORUZ, İNANIYORUZ”

12.11.2019 18:18

Çotanaklar’ın Başkanvekili İsmail Kurt, bu sezonu başarıyla tamamlayacaklarından gram şüphelerinin olmadığını ifade etti

TFF 1. Lig ekibi Giresunspor’un Başkanvekili İsmail Kurt, milli maç arasına Osmanlıspor galibiyetiyle girdikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Her takımın inişli çıkışlı bir grafik sergileyebileceğini belirten Kurt, “Nitekim öyle oldu ancak bizim  bu takıma olan inancımız hiç bitmedi. Biz bu teknik heyet ve kadroyla başarının geleceğini düşünüyoruz. Son haftalardaki çıkışımız da bu tezimizi doğruluyor. Çok isteyen ve kadroya inanan hocamız var. İnşallah bu inananlar topluluğuyla yolumuza emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz.” Dedi.

“Osmanlıspor müsabakası üst sıralarla aramızdaki puan farkını eritmemiz açısından çok önemliydi.” diyen Kurt, “Maça istediğimiz gibi başlayamadık. Duran bir toptan kalemizde golü gördük. İlk 45 dakikada oyunu çevirecek bir performans sergileyemedik ve soyunma odasına 1-0 geride gittik. Maçın ikinci yarısında kurduğumuz baskıyla önce beraberliği, hemen peşinden de 2-1’lik skor üstünlüğünü yakaladık. Son düdüğe kadar iyi savaşıp, haklı bir galibiyet aldık. 1-0 geriye düştüğümüz maçta skoru lehimize çevirecek inanç ve kararlılığı ortaya koymamız ilerisi için çok ümit verici oldu. Bütün ekibi bu anlamlı galibiyet nedeniyle kutluyoruz” diye konuştu.

Şimdi önlerinde Adanaspor ve Adana Demirspor maçlarının bulunduğunu kaydeden Kurt, “Tek hedefimiz bu maçları kayıpsız geçmek olacak. Milli maçlar arasını da iyi fırsat bilip çıkışımızı sürdürmeyi amaçlıyoruz. Bu maçlarda taraftarlarımızın desteğini yanımızda görmek istiyoruz.” İfadelerini kullandı.

BUGÜN 15 TEMMUZ!

“GİRESUN, ARTIK FUTBOLUN DA BEŞİĞİ OLACAK”

GİRESUN AKUT'TAN YARDIM ELİ

ÇITLAK KABRİ BAŞINDA ANILDI

“TMO FINDIK FİYATINI EN AZ 25 LİRA AÇIKLAMALI”

HABER GÜNDEMİ

BUGÜN 15 TEMMUZ!

“GİRESUN, ARTIK FUTBOLUN DA BEŞİĞİ OLACAK”

GİRESUN AKUT'TAN YARDIM ELİ

Helal olsun size; Sanayispor 2. Lig'de

“15 TEMMUZ'DA HAİNLERE ATILAN TOKAT, TÜM DÜNYADA YANKILANMIŞTIR”

ANKARA'DAKİ STK'LARLA BİR ARAYA GELDİ

FINDIK HASADI İÇİN HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

GİRESUN'DAN AYASOFYA'NIN İBADETE AÇILMASINA DESTEK

TAHMİNİ FINDIK REKOLTESİ BELİRLENDİ

'HİSAR DAİRESEL MOTOR' YAKIT TASARRUFU SAĞLAYACAK