SPOR

SPOR Haberleri

“GÜVENİYORUZ, İNANIYORUZ”

12.11.2019 18:18

Çotanaklar’ın Başkanvekili İsmail Kurt, bu sezonu başarıyla tamamlayacaklarından gram şüphelerinin olmadığını ifade etti

TFF 1. Lig ekibi Giresunspor’un Başkanvekili İsmail Kurt, milli maç arasına Osmanlıspor galibiyetiyle girdikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Her takımın inişli çıkışlı bir grafik sergileyebileceğini belirten Kurt, “Nitekim öyle oldu ancak bizim  bu takıma olan inancımız hiç bitmedi. Biz bu teknik heyet ve kadroyla başarının geleceğini düşünüyoruz. Son haftalardaki çıkışımız da bu tezimizi doğruluyor. Çok isteyen ve kadroya inanan hocamız var. İnşallah bu inananlar topluluğuyla yolumuza emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz.” Dedi.

“Osmanlıspor müsabakası üst sıralarla aramızdaki puan farkını eritmemiz açısından çok önemliydi.” diyen Kurt, “Maça istediğimiz gibi başlayamadık. Duran bir toptan kalemizde golü gördük. İlk 45 dakikada oyunu çevirecek bir performans sergileyemedik ve soyunma odasına 1-0 geride gittik. Maçın ikinci yarısında kurduğumuz baskıyla önce beraberliği, hemen peşinden de 2-1’lik skor üstünlüğünü yakaladık. Son düdüğe kadar iyi savaşıp, haklı bir galibiyet aldık. 1-0 geriye düştüğümüz maçta skoru lehimize çevirecek inanç ve kararlılığı ortaya koymamız ilerisi için çok ümit verici oldu. Bütün ekibi bu anlamlı galibiyet nedeniyle kutluyoruz” diye konuştu.

Şimdi önlerinde Adanaspor ve Adana Demirspor maçlarının bulunduğunu kaydeden Kurt, “Tek hedefimiz bu maçları kayıpsız geçmek olacak. Milli maçlar arasını da iyi fırsat bilip çıkışımızı sürdürmeyi amaçlıyoruz. Bu maçlarda taraftarlarımızın desteğini yanımızda görmek istiyoruz.” İfadelerini kullandı.

PERSONEL SERVİS KİRALAMA İŞİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ-GİRESUN DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR 

GİRESUN GÜZELLEŞİYOR

ÇOTANAKLAR, KUTLU İLE ŞAHLANDI

HAVAYA ATEŞ EDENLERE PARA CEZASI!

ALUCRA CEVİZİ PAZARA İNDİ

HABER GÜNDEMİ

HAVAYA ATEŞ EDENLERE PARA CEZASI!

GİRESUN GÜZELLEŞİYOR

ÇOTANAKLAR, KUTLU İLE ŞAHLANDI

ALUCRA CEVİZİ PAZARA İNDİ

VATANDAŞ ODAKLI HİZMET

DOĞU KARADENİZ'DEN NARENCİYE İHRACATI

SÜRDÜRÜLEBİLİR BALIKÇILIK MASAYA YATIRILDI

84 PROJEYE 113 MİLYON TL HİBE SAĞLANACAK

DEPLASMAN ZAFERİ; 2-3

STK'LARDAN BAŞKAN ŞENLİKOĞLU'NA AÇIK TEŞEKKÜR