SPOR

SPOR Haberleri

KELEŞ; “BİZ GÜÇLÜ BİR CAMİAYIZ”

03.03.2021 17:29
KELEŞ; “BİZ GÜÇLÜ BİR CAMİAYIZ”

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, “Hedefimiz var. Hedefimize ulaşmak için elimizden geldiğince mücadelemizi devam ettireceğiz.” dedi.

 


 

TFF 1. Lig'de lider durumda bulunan Giresunspor'un Teknik Direktörü Hakan Keleş, Süper Lig hedefine ulaşabilmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

İYİ OYNADIĞIMIZ BİR MAÇI KAYBETTİK

Keleş, kulüp tesislerindeki antrenman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, geride kalan hafta sahalarında Altay'a 2-1 kaybederek ellerinde bulunan krediyi harcadıklarını belirtti.

Bunun kendilerini üzdüğünü dile getiren Keleş, "Taraftarımızı üzdüğümüz için kendimizi kötü hissediyoruz. Yenseydik birçok şeyi aşmış durumda olacaktık ama önümüzde 10 maç daha var. Bunların hepsini kazanabilecek güçteyiz. İyi oynadığımız bir maçı kaybettik. Önümüzde kazanacağımız maçlar var, yolumuza devam ediyoruz. Hedefimiz var. Hedefimize ulaşmak için elimizden geldiğince mücadelemizi devam ettireceğiz." dedi.

BU KAYBI TELAFİ EDECEĞİZ

Keleş, Altay maçında galip gelip Süper Lig yolunda iyi bir avantaj elde edecekken, 16 maç sonra mağlubiyetle tanıştıklarını vurgulayarak, "Önümüzde Ümraniyespor maçı var, onu kazanarak telafi etmek istiyoruz. Biz güçlü bir camiayız. Tabii ki mağlubiyetler olacak. Bu olumsuz havadan çok çabuk kurtulup telafisini yapmak zorundayız. Takımımıza güveniyoruz. Taraftarlarımızın mağlup olsak da desteği sürüyor. Ümraniyespor maçında bu kaybı telafi edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 30 öğretim üyesi alacak

Bitlis'te halk kütüphanesi inşaatı yaptırılacak

TOKİ, Ankara ve İstanbul'da 4 adet cami inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yaptıracak

GİRESUNSPOR'DAN TEŞEKKÜR

VALİ ÜNLÜ'DEN GİRESUNSPOR'A ZİYARET

HABER GÜNDEMİ

GİRESUNSPOR'DAN TEŞEKKÜR

VALİ ÜNLÜ'DEN GİRESUNSPOR'A ZİYARET

GİRESUN'DA KOVİD-19 İLE MÜCADELEDE EK TEDBİRLER ALINDI

GİRESUN İŞ DÜNYASINDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A TEŞEKKÜR

HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI BUGÜN SAAT 19.00'DA BAŞLAYACAK

GİRESUN'UN GÜNEŞTEN ALDIĞI ENERJİ DEVLET DESTEĞİYLE ARTIYOR

MAÇ SAATLERİ DEĞİŞTİ

GÖRELE'DE 70 GRAM BONZAİ ELE GEÇİRİLDİ

SAHİL BOYU OT BİÇME ÇALIŞMASI

“SON DÜDÜĞE KADAR SAVAŞACAĞIZ”