SPOR

SPOR Haberleri

SヨZERン誰ンN AKLI SAVUNMADA

10.09.2019 17:54

Giresunspor teknik direktörü Erkan Sözeri, savunma bölgesinde yaanan zafiyetlere çözüm aryor. Ligde oynad son 3 maçta kalesinde 8 gol gören yeil beyazllar eksiklerin giderilmesi için teknik çalmalarn sürdürüyor.

TFF 1. Lig’de oynad 3 maçta 1 beraberlik ve 2 malubiyet alarak att 3 gole karlk kalesinde de 8 gol gören Giresunspor’da, takm savunmasnda yaanan skntlara çare aryor. Geride kalan süreçte savunmada sürekli deiiklikler yapan Sözeri, bu mevkide oluan skntlarn giderilmesi için eksiklerle ilgili çalmalarn sürdürüyor.

SAVUNMA VE ORTA SAHA KURGUSU ÜZERンNDE DURULACAK

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, yaklaan ンstanbulspor maç öncesi savunma ve orta sahas kurgusu arasndaki uyumu daha üst seviyeye çkarmak için bu bölgedeki çalmalara arlk verecek. Savunma bölgesinde henüz yaanan zafiyetleri gideremeyen Giresunspor, Pazar günü deplasmanda oynayaca ンstanbulspor maçnda gol yemeden sonuca gitmeyi hedefliyor.

SÖZERン UYARILARINI YAPIYOR

Sözeri, savunma oyuncularna yapt uyarda oyun içeresinde konsantrasyonlarn bir an bile kaybetmemeleri gerektiini vurgulad. Takm halinde savunma yapmalar gerektiini oyuncularna aktaran deneyimli teknik adam, futbolcularnn top rakipteyken savunmay, top kendilerinde olduunda ise hücumu düünmesini istedi.

GンRESUN'A BワYワK DARBE; 0-3

GンSンAD'DAN ワヌ YENン MAKRO HEDEF ヨNERンSン

ヨNCE ヌンFTヌン EミンTンMン!

HEDEF, KAZALARI MンNンMンZE EDEREK, ORTADAN KALDIRMAK!

GEヌMン゙ OLSUN VAN!

HABER GワNDEMン

GンSンAD'DAN ワヌ YENン MAKRO HEDEF ヨNERンSン

GンRESUN'A BワYワK DARBE; 0-3

ヨNCE ヌンFTヌン EミンTンMン!

HEDEF, KAZALARI MンNンMンZE EDEREK, ORTADAN KALDIRMAK!

GンRESUN TELAFン EDER

゙ENLンKOミLU SAHADAN ヌIKMIYOR

GヨKSU TRAVERTENLERン PROJESン'Nン YERンNDE ンNCELEDン

ELEKTRンK KESンNTンLERンNE TEPKン

NAMAミLUP BヨLGE ゙AMPンYONU DOミA KOLEJン

GンSンAD'DAN ADA'YA TELEFERンK VE YAT LンMANI PROJESン ヨNERンSン