YAŞAM

YAŞAM Haberleri

SAĞLIK DURUMLARI İYİ!

12.05.2022 17:23
SAĞLIK DURUMLARI İYİ!

Espiye ilçesine bağlı Soğukpınar Beldesi’nde düzenlenen toplu sünnet şöleninde mağduriyet yaşayan çocuklar, Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi uzman hekimleri gözetimi altında.

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Bulut, çocukları hastanede ziyaret ederek durumları hakkında Başhekim Doç. Dr. Berkan Şahin’den bilgi aldı. Sağlık Müdürü Bulut, bazı sosyal medya hesaplarında çocukların tedavileri için başka illere sevk edildiği yönünde yer alan haberlerin doğru olmadığını, çocukların tedavisi için Giresun olarak uzman doktorlara sahip olduklarının altını çizdi.

Giresun Sağlık Müdürü Doç. Dr. Muhammet Bulut, bir toplu sünnet organizasyonunda mağdur olan çocukların tespit edildiğini ve tüm tıbbi müdahalelerin gerçekleştirilmeye başlanıldığını bildirdi. Bulut, “İlimizde yapılmış olan bir toplu sünnet organizasyonunda sünnet edilen toplam 32 çocuğumuzdan, komplikasyon yaşanan çocuklarımızın sayısı 12 olup hepsinin gerekli tüm tıbbi müdahaleleri Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanemizde uzman hekimlerimiz kontrolünde başarıyla gerçekleştirilmiştir. Valimiz sayın Enver Ünlü’nün talimatıyla çocuklarımızın tedavi süreçleri hassasiyetle takip edilmektedir. Sayın valimizin talimatları doğrultusunda çocuklarımızın mağduriyetleri hızlıca giderilecektir” dedi.

 

 

 

İçişleri Bakanlığı'ndan Sözleşmeli Personel alım ilanı

Kabatepe Günübirlik Tesisleri kiraya verilecek

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel alacak

“TÜRK MUTFAĞI HAFTASI” KUTLANIYOR

4 ÖĞRENCİ DESTEK ALMAYA HAK KAZANDI

HABER GÜNDEMİ

“TÜRK MUTFAĞI HAFTASI” KUTLANIYOR

4 ÖĞRENCİ DESTEK ALMAYA HAK KAZANDI

“DERİ KANSERLERİ EN SIK GÖZLENEN KANSER TÜRLERİNDENDİR”

BULANCAK BELEDİYESİ'NDEN GENÇLİK FESTİVALİ

MEYTAP PROJESİ TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

HEMŞEHRİMİZ MURAT YILDIZ'A ASILSIZ İFTİRA

30 BİNA, 150 KONUT, 38 İŞ YERİ, 2 OTEL YAPILACAK

AÇIK VE NET DESTEK!

PEREZ YILIN 11'İNDE

KARAAHMET TEŞEKKÜR ETTİ