YEREL

YEREL Haberleri

ALTIN POST AYAKLANMASI

16.02.2020 17:55

Sosyal Paylaşım Sitesi Facebook’ta Öncü Gazetesi’nin sayfası yorum yağmuruna tutuldu

Turizm harekatı kapsamında Giresun’un adının daha fazla duyulması noktasında önemli bir sembol haline gelen Altın Post Teknesi’ne Sosyal Paylaşım Sitesi Facebook’tan büyük destek geldi. Giresun Gümrük Müdürlüğü bürokrasisinin engeline takılan Altın Post Teknesi’nin yeni sezon öncesi kontak kapatacak olması Giresun’un gündemine bomba gibi düştü. Gerek telefon, gerek mail gerekse de Sosyal Paylaşım Sitesi Facebook üzerinden Öncü Gazetesi’ne yorum yağdıran Giresunlular, Giresun Adası’nın Ordu’da ya da Trabzon’da olması halinde daha fazla değerleneceğini ancak Giresun’da Karadeniz’in tek adası konumunda olan Giresun Adası’na gerekli ilginin gösterilmesini ifade ettiler. Giresun Öncü Gazetesi’nin Facebook sayfasına yapılan yorumlardan birkaçını ise sizler için derledik ve noktasına virgülüne dokunmadan kamuoyunun takdirine bırakıyoruz. Yalçın Usthyn: “Ordu’nun tekneleri gelir bizim adada turist gezdirir bizde uzaktan seyrederiz. Üç beş yıl sonra da siz Giresunlular adaya sahip çıkamıyorsunuz, bakımını yapamıyorsunuz der Ordu’ya verirler bizim başımızdakilerde utanmazlar yakında adı ORDU ADASI olursa şaşırmayalım.”

Mustafa Kavuk: “Valilik yardımcı olsun. Giresun’un tanıtımına katkısı var.”

Erol Cenikli: “Yakında bu adayı ya Ordu’ya ya da Trabzon’a çekerler yazıklar olsun. Ordu’da ada yok 2 tekne turizme başladı siz oturup da izleyin yazık.”

Candemir Güngör: “Giresun’un kalkınmasını isteyen yok. Neden Giresunlu yatırımcı yatırım yapmadığının sebebi.” Gökhan Akkuş: “Kaybeden Giresun olur yıllarca bir insanlar adaya karşıdan izlediler her sene 20000 kişi bu adayı ziyaret ediyor yerli yabancı turist fındık alışverişi yapıyorlar Giresun’daki otellerde kalıyorlar acil çözüm bulunması gerekiyor.” Nida Büyükaydın: “Vah Giresun’um vah bu şehir bu kadar mı sahipsiz.”

74 GÜN SONRA CUMA NAMAZI

“HİZMET SEKTÖRÜ EKONOMİNİN CAN DAMARLARINDANDIR”

HİZMET SEKTÖRÜ 1 HAZİRAN'A KİLİTLENDİ!

NORMAL HAYAT BAŞLIYOR!

SALGIN SONRASI İLK NİKAH

HABER GÜNDEMİ

74 GÜN SONRA CUMA NAMAZI

“HİZMET SEKTÖRÜ EKONOMİNİN CAN DAMARLARINDANDIR”

HİZMET SEKTÖRÜ 1 HAZİRAN'A KİLİTLENDİ!

EKSİKLER BAKANLIKLARA İLETİLDİ

YAĞMUR SUYU VE KANALİZASYON ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

ÇOCUK PARKLARINDA HUMMALI ÇALIŞMA

“ONLAR SOKAĞI BİZ SESLERİNİ ÖZLEMİŞİZ”

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

51 MİLYON 582 BİN LİRA SOSYAL KORUMA KALKANI ÖDEMESİ YAPILDI

BERBER VE KUAFÖRLERE COVİD-19 TESTİ YAPILACAK!