YEREL

YEREL Haberleri

BAŞKANLARDAN BAŞKENT ÇIKARMASI

18.11.2021 13:40
BAŞKANLARDAN BAŞKENT ÇIKARMASI

Ankara’da Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen 'Gençlik ve Yerel Yönetimler' temalı 'Tam Bana Göre' adlı festivale katılan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı ve bazı ilçe belediye başkanları bakanlıklar nezdinde ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlere Milletvekili Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk’te eşlik etti.

İlk olarak AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’yi ziyaret eden başkanlar daha sonra ise Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'na makamında ziyaret ettiler. Yapılan görüşmede Giresun’a yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar karşılıklı olarak değerlendirilerek son durumları konuşuldu.  Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ilin sorunlarını ve çözüm taleplerini bakanlara aktardıklarını belirterek, “Bakanlıklar ve genel müdürlükler düzeyindeki görüşmelerimizi her başkent seferimizde gerçekleştiriyoruz. Tüm enerjimizi Giresun’umuz için harcayıp projelerimizi planladığımız programlara göre yürütmeye devam edeceğiz" dedi.

“GİRESUN İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

Giresun için var gücüyle çalıştıklarını ve devletin desteğiyle Giresun’un daha da gelişeceğini vurgulayan AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı ise “eminim ki duygu ve düşüncelerimizi, yapılan çalışmalarımızı en doğru şekilde bakanlıklarımıza aktardık, bu sayeyle nokta atışlarla Giresun’daki projelerin ve çalışmaların daha hızlı bir şekilde sonlanacaktır” dedi. En kısa zamanda bakanların Giresun’a ziyarette bulunup, çalışmaları yerinde inceleyeceklerinin sözünü de aldıklarını söyleyen Tatlı, Bakan Adil Karaismaoğlu’na, Bakan Murat Kurum’a ve Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’ye misafirperverliğinden dolayı teşekkür ettiklerini belirtti.

 

 

 

“TÜRK MUTFAĞI HAFTASI” KUTLANIYOR

4 ÖĞRENCİ DESTEK ALMAYA HAK KAZANDI

“DERİ KANSERLERİ EN SIK GÖZLENEN KANSER TÜRLERİNDENDİR”

BULANCAK BELEDİYESİ'NDEN GENÇLİK FESTİVALİ

MEYTAP PROJESİ TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

HABER GÜNDEMİ

“TÜRK MUTFAĞI HAFTASI” KUTLANIYOR

4 ÖĞRENCİ DESTEK ALMAYA HAK KAZANDI

“DERİ KANSERLERİ EN SIK GÖZLENEN KANSER TÜRLERİNDENDİR”

BULANCAK BELEDİYESİ'NDEN GENÇLİK FESTİVALİ

MEYTAP PROJESİ TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

HEMŞEHRİMİZ MURAT YILDIZ'A ASILSIZ İFTİRA

30 BİNA, 150 KONUT, 38 İŞ YERİ, 2 OTEL YAPILACAK

AÇIK VE NET DESTEK!

PEREZ YILIN 11'İNDE

KARAAHMET TEŞEKKÜR ETTİ