YEREL

YEREL Haberleri

KİCK BOKS DÜNYA İKİNCİSİ DOĞA KOLEJİ

26.05.2022 17:50
KİCK BOKS DÜNYA İKİNCİSİ DOĞA KOLEJİ

Kick Boks Dünya Şampiyonası'nda, Doğa Koleji Giresun Kampüsü öğrencisi Ahmet Kaan Karaman Dünya ikincisi oldu. Karaman’ın dünya ikinciliği öncesinde 1 adet Giresun Altın Kemer Şampiyonluğu, 3 adet Türkiye Şampiyonluğu, 1 adet Avrupa Kupası bulunuyor.

Akademik başarılarının yanı sıra sporda elde ettiği başarılarla adından söz ettiren Doğa Koleji yine önemli bir başarıya imza attı. İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde 52 ülkeden 3 bin 100 sporcunun katıldığı ve ilk kez Türkiye'de gerçekleştirilen Kick Boks Dünya Şampiyonası'nda, Doğa Koleji Giresun Kampüsü öğrencisi Ahmet Kaan Karaman dünya ikincisi oldu.

TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞUNDAN DÜNYA İKİNCİLİĞİNE

Şampiyona öncesinde 1 adet Giresun Altın Kemer Şampiyonluğu, 3 adet Türkiye Şampiyonluğu, 1 adet Avrupa Kupası kazanmış olan Ahmet Kaan Karaman şimdi de dünya ikincisi olarak büyük bir başarıya imza attı.  Türkiye Milli Takım Antrenörü ve aynı zamanda babası Fazıl Karaman ile şampiyonaya hazırlanan Ahmet Kaan Karaman, ilk kez katıldığı Dünya Kupasında ülkemize madalya kazandırmanın mutluluğunu yaşadı. Karaman’ın bundan sonraki hedefi daha fazla çalışarak sonraki şampiyonalarda Milli Takım adına yarışmak ve bayrağımızı dalgalandırmak.  Doğa Koleji Genel Müdürü Enis Eryaman, öğrenci Ahmet Kaan Karaman’ı tebrik ederek bu başarıda emeği geçen tüm Doğa Koleji Giresun Kampüsü öğretmenlerine, yöneticilerine ve Karaman’ın ailesine teşekkür etti.

 

 

 

Samsun'da maden ocağı işletme ruhsatı açık artırma ile satışa çıkarıldı

Zamanaşımına uğrayacak menkul kıymetlere ilişkin duyuru yayınlandı

Aydın Söke'de toplu taşıma hatları kiraya verilecek

AHMET SAĞAT GÜNDEMDE YOK

SERGEN'DEN ÖMÜRLÜK İMZA

HABER GÜNDEMİ

AHMET SAĞAT GÜNDEMDE YOK

SERGEN'DEN ÖMÜRLÜK İMZA

“FINDIK FİYATI EN AZ 60 LİRA OLMALIDIR”

ŞAMPİYONLAR KEP FIRLATTI

ÇKS BAŞVURULARINDA SON GÜN 30 HAZİRAN!

“10 YILDA BİR ARPA BOYU YOL ALINAMAMIŞTIR”

GOPERATİF AKREDİTE KURS MERKEZİ OLDU!

GİRESUN'DA BİR İLKİ BAŞARDILAR!

“2,53 DOLARA FINDIK SATARAK PİYASAYI DÜŞÜRÜYORSUNUZ”

YAZ AYLARINDA SERİNLEMENİN DOĞAL YOLU MADEN SUYU