YEREL

YEREL Haberleri

ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN

24.09.2020 19:17

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, önce Giresun Valiliği’ni sonra da Giresun Belediyesi’ni ziyaret etti. Bakan Kasapoğlu, her iki ziyarette de Giresun için çok önemli mesajlar verdi

Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Giresun’a geldi.

Bakan Kasapoğlu'nu Giresun'a gelişte Giresun Valisi Enver Ünlü, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, milletvekili ve il protokolü Ordu-Giresun Havalimanında karşıladı.

İlk olarak Giresun Valiliği’nde brifing alan Bakan Kasapoğlu, sonrasında Giresun Belediyesi’ne geçti.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu tarafından Belediye önünde çiçekle karşılanan Bakan Kasapoğlu, daha sonra başkanlık makamına geçerek, Başkan Şenlikoğlu ile bir süre görüştü.

Bakan Kasapoğlu, Giresun’da bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, yaşanan sel felaketi nedeniyle geçmiş olsun dileklerini iletti. Kasapoğlu, hükümetin spora ve sporcuya büyük değer verdiğini kaydederek, spor tesisleri anlamında Giresun’a önemli yatırımlar yaptıklarını ve bugün bu tesisleri inceleme fırsatı bulduğunu söyledi.

Başkan Şenlikoğlu, “Bakanımızı kendi şehrinde görmekten, ağırlamaktan büyük onur duyduğumu belirtmek istiyorum. Bu vesileyle tüm hemşehrilerim adına kendilerine hoş geldiniz diyorum. Hükümetimiz tarafından Giresun’umuza spor alanında önemli yatırımlar yapılmaya devam ediliyor. 22 bin kişilik yeni stadyumumuz ve hemen yanındaki yeni yüzme havuzumuz tamamlanmak üzere ve yakında hizmete açılacak. Ayrıca, Spor Toto Teşkilatı’nın da katkılarıyla şehrimize dört adet semt sahası da yapılacak. Yine sanayi bölgemizde eski çöp alanının olduğu bölgeye basketbol tenis ve futbol sahası ile ilgili projelerimiz hakkında Sayın Bakanımıza bilgiler verdik. İnşallah sporla ilgili tüm tesislerimizi sporcu ve vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Ben Sayın Bakanımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyarette, Başkan Şenlikoğlu Bakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na içinde çeşitli fındık ürünlerinin bulunan hediye sepeti ve bir şilt taktim etti.

 

13 BİN KİŞİYE KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ İMKÂNI SAĞLANDI

“PUAN KAYBETMEK İSTEMİYORUZ”

GİRESUN'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI!

HEP BİRLİKTE NİCE 29 EKİM'LERE…

KARADENİZ İÇİN "KİRLİLİK" UYARISI

HABER GÜNDEMİ

13 BİN KİŞİYE KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ İMKÂNI SAĞLANDI

“PUAN KAYBETMEK İSTEMİYORUZ”

GİRESUN'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI!

HEP BİRLİKTE NİCE 29 EKİM'LERE…

YAŞASIN CUMHURİYET!

HÜCUMDA ZENGİNLİK İSTİYOR

UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA 2 KİŞİ TUTUKLANDI

“FINDIKTA YENİ OYUN VARSA YENİ ÇÖZÜM DE VAR”

OKULLARDA SINAV UYGULAMALARININ AYRINTILARI AÇIKLANDI

FİSKOBİRLİK ‘NUGA' İLK 4'TE!