YEREL

YEREL Haberleri

STK’LARDAN BAŞKAN ŞENLİKOĞLU’NA TEŞEKKÜR

10.09.2019 17:55

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile gerçekleştirdiği ikili görüşmenin ardından müjdesi verilen şehir içi girişi ‘Bat-Çık’ projesi Giresun kamuoyunda büyük heyecan yarattı. Giresun TSO Başkanı Çakırmelikoğlu ve Kahveciler Odası Başkanı Ayhan, Başkan Şenlikoğlu'nu ziyaret ederek ‘Bat-Çık’ projesinin yapılacak olmasından duydukları memnuniyeti belirtiler.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nu makamında ziyaret etti. Giresun’un trafik ve sosyal alan sorunları üzerine yapılan projeler hakkında fikir alış verişinde bulunan Çakırmelikoğlu ile Belediye Başkanı Şenlikoğlu, Bulancak Durağı bölgesinde yapılması planlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından proje onayı ve talimatı verilen bat-çık yol geçişi ile Aksu bölgesindeki çöp alanının sosyal donatı alanına dönüştürülmesi projelerini görüştüler. Çakırmelikoğlu, “Bulancak Durağı bölgesinde oluşan trafik yoğunluğunun bat-çık projesi ile rahatlayacağına inanıyoruz. Yine şehrimizin doğu yakasında geçmişte çöp alanı olarak kullanılan bölgenin rekreasyon alanına çevrilecek olması ve sürecin startının verilmesi kentimiz adına önemli bir çalışmadır. Bu vesile ile başta Aytekin başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

AYHAN’DAN ŞENLİKOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Giresun Kahveciler ve Otelciler Odası Başkanı Ercan Ayhan da Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nu makamında ziyaret ederek, ‘Bat-Çık’ projesinin yapılacak olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri ile Giresun’un makus kaderinin değiştiğini belirten Ayhan, iktidar-belediye el ele bugüne kadar yapılamayan projelerin yapılacak olmasından büyük sevinç duyduklarını ifade etti. Sivil toplum kuruluşları olarak Giresun’a çakılacak olan her çivinin arkasında olduklarının altını çizen Ayhan, “Sayın Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu Giresun için bir şanstır. Biz inanıyoruz ki, sayın başkanımız Giresun halkına vaat ettiği projeleri sırasıyla yerine getirecektir. Bunlardan en önemlisi ve aciliyet gerektiren proje şehir içi girişi projesiydi. Sayın belediye başkanımızın gayreti ve sayın cumhurbaşkanımızın talimatıyla şehir içi girişi projesi en kısa zamanda yapılacaktır. Teşekkürler, sayın başkanım, teşekkürler sayın cumhurbaşkanım” dedi.

74 GÜN SONRA CUMA NAMAZI

“HİZMET SEKTÖRÜ EKONOMİNİN CAN DAMARLARINDANDIR”

HİZMET SEKTÖRÜ 1 HAZİRAN'A KİLİTLENDİ!

NORMAL HAYAT BAŞLIYOR!

SALGIN SONRASI İLK NİKAH

HABER GÜNDEMİ

74 GÜN SONRA CUMA NAMAZI

“HİZMET SEKTÖRÜ EKONOMİNİN CAN DAMARLARINDANDIR”

HİZMET SEKTÖRÜ 1 HAZİRAN'A KİLİTLENDİ!

EKSİKLER BAKANLIKLARA İLETİLDİ

YAĞMUR SUYU VE KANALİZASYON ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

ÇOCUK PARKLARINDA HUMMALI ÇALIŞMA

“ONLAR SOKAĞI BİZ SESLERİNİ ÖZLEMİŞİZ”

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

51 MİLYON 582 BİN LİRA SOSYAL KORUMA KALKANI ÖDEMESİ YAPILDI

BERBER VE KUAFÖRLERE COVİD-19 TESTİ YAPILACAK!